Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display multi packing machine ] αγώνας 79 προϊόντα.
Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών χρήσεων με οθόνη αφής με κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Η συσκευή συσκευασίας πολυσκοπικών μεταλλικών κονσέρβων με κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία: | Μηχανή γέμισης και σφράγισης κονσερβοειδών για σκόνη |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 25-50 κονσέρβες/min |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Πολυλειτουργική πλήρως αυτόματη υψηλής ταχύτητας κάθετη συσκευασία σακουλών με 500W / 800W
| Χρώμα: | Customed |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Αξιόπιστη και αποτελεσματική μηχανή πολλαπλών συσκευασιών για επαγγελματίες της βιομηχανίας
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Ζυγίστε: | 3500kg |
Πολυλειτουργικό συσκευαστήριο κάθετου τύπου για γάλα σε σκόνη καφέ σε σκόνη αλεύρι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Οριζόντια πολυ συσκευασίας λαχανικά πακέτων ροής μηχανών τυλίγοντας
| Όνομα: | Μηχάνημα συσκευασίας τύπου μαξιλαριού 600 |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | μεμβράνη κύλισης, πλαστικοποιημένη μεμβράνη και ρολό από πλαστικοποιημένο χαρτί με θερμοσφράγιση |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 100-230 σακούλα/λεπτό |
Πολυλειτουργία Μετρών Τραπέζι συσκευασία Μηχανή κάθετο Τύπος Για το ιχθυέλαιο χάπια γλυκά
| Πεδίο μέτρησης: | Υπολογίζεται από ποσότητα |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Μηχανή αυτοματοποιημένης συσκευασίας σωματιδίων από ανοξείδωτο χάλυβα για συνεπή συσκευασία
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V 50-60Hz |
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
Μηχανή συσκευασίας σακούλας με οθόνη αφής με μέγεθος συσκευασίας W30-110mm
| Μονάδα συσκευασίας: | 0.040.08mm |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 2.2KW |
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Μηχανή συσκευασίας αλεύρων ηλεκτρικής ενέργειας τριών φάσεων 380V/60Hz 90 - 100 σακούλες/min
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
| μέγεθος: | 2800*1550*1750mm |

