Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display multi packing machine ] αγώνας 79 προϊόντα.
Μηχανή συσκευασίας σωματιδίων ρυζιού σε σκόνη
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρικές συσκευασίες |
|---|---|
| Πεδίο: | 10g-500g (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
| Ταχύτητα: | 8-16 σακούλες/min (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
Πλήρως αυτόματη συσκευασία λαχανικών Flow Pack Μηχανή οριζόντιου τύπου μαξιλαροσακούλης
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας λαχανικών τύπου μαξιλαριού |
|---|---|
| μήκος σακούλας: | Απεριόριστο |
| πλάτος της ταινίας: | < 600 mm |
Στεκόμενοι σάκοι κόκκοι φιστίκια Doypack συσκευασίες πλήρωσης για την κατανάλωση αερίου 0,8Mpa 0,3m3/min
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
Αυτόματη συσκευή συσκευασίας σκόνης για τρόφιμα
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
500g πνευματικό σακούλι 304 μελιού μηχανών συσκευασίας VFFS ανοξείδωτο
| Όνομα: | Η προσαρμοσμένη κάθετη μορφή γεμίζει τα συσκευάζοντας μηχανήματα σιταριού σακουλών σφραγίδων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Μηχανή σφράγισης κυλίνδρων με πολλαπλές κεφαλές
| Τύπος συσκευασίας: | Μπουκάλια/δοχεία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Σταματήματα έκτακτης ανάγκης, πόρτα ασφαλείας |
Μηχανή συσκευασίας αλεύρων με έλεγχο PLC W30 - 110mm Μέγεθος συσκευασίας
| Υλικό συσκευασίας: | Έγγραφο/πλαστικό |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Μονάδα συσκευασίας: | 0.040.08mm |
Εναρμονισμένη συσκευή συσκευασίας σπόρων
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Μηχανή συσκευασίας αλευριού με ρυθμιστή πίεσης αέρα
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 2500kg |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) 4,5KW |
Βιότοπος τύπου μεταφορέα Hopper συσκευασία μηχανή Πολυλειτουργία για καρύδια Καραμέλες Snacks
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |

