Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display bag packing machine ] αγώνας 83 προϊόντα.
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού 304 από ανοξείδωτο χάλυβα DXDD16 CCFD6 με 20-60 σακούλες / Min Rate 2.5kw ισχύς
| Βασικό όνομα: | Μηχανή συσκευασίας τσαγιού |
|---|---|
| Σχήμα: | DXDD16 |
| Δυναμικότητα: | 110±5 σακούλες/min |
Μηχανή συσκευασίας χαρτιού / πλαστικού αλεύρου για B2B
| Βάρος: | 450KG |
|---|---|
| Τύπος: | Αυτόματος |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
Ηλεκτρική μηχανή πολλαπλών συσκευασιών αυτοματοποιημένη συσκευασία κιβωτίων και ρομποτική μηχανή συσκευασίας παλετιστών
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
Σύστημα ελέγχου PLC Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή 500W / 800W Για συνεπή και συσκευασία
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| σύστημα επίδειξης: | Εικόνα αφής |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
Μηχανή αυτοματοποιημένης συσκευασίας σωματιδίων από ανοξείδωτο χάλυβα για συνεπή συσκευασία
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V 50-60Hz |
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
Η συσκευή συσκευασίας πολυσκοπικών μεταλλικών κονσέρβων με κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία: | Μηχανή γέμισης και σφράγισης κονσερβοειδών για σκόνη |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 25-50 κονσέρβες/min |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
500W/800W Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή Τρίτης Φάσης 380V/60Hz Ή 440V/60Hz Σύστημα Ελέγχου PLC
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Δύναμη: | 500W/800W |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
Αξιόπιστη και αποτελεσματική μηχανή πολλαπλών συσκευασιών για επαγγελματίες της βιομηχανίας
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Ζυγίστε: | 3500kg |
Σύνθετη και ευέλικτη μηχανή πολλαπλών συσκευασιών 2800*1550*1750mm
| Δύναμη: | 500W/800W |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
| Χρώμα: | Customed |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας συσκευαστών VFFS μηχανών συσκευασίας πλήρωσης σκονών
| όνομα: | Dxdf-40II αυτόματος συσκευαστής μηχανών συσκευασίας σκονών γεμίζοντας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |

