Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display bag packing machine ] αγώνας 83 προϊόντα.
300ML μηχανή συσκευασίας σακουλιών σκονών μηχανών πλήρωσης σακουλιών σαμπουάν
| Όνομα: | Μελιού κολλών κέτσαπ γαρίδων κολλών μαγιονέζας σοκολάτας κάθετη μηχανή συσκευασίας σακουλιών υγρή πο |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |
Πλήρως αυτόματη μηχανή συσκευασίας σακουλών ρυζιού με μήκος στερεοποίησης 5-10 mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας ρυζιού VFFS |
|---|---|
| Πλάτος ταινιών: | 250-Μαξ.520 mm |
| μήκος σακούλας: | 80350mm |
Μηχανή συσκευασίας υγρών για σόδα χυμούς τσάι μπύρα ποτά πλυντήριο καθαριστικό σαμπουάν
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
Πλήρως αυτόματη μηχανή συσκευασίας σάκετ αλατιού VFFS συσκευασία μηχανή
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας ρυζιού VFFS |
|---|---|
| Πλάτος ταινιών: | 250-Μαξ.520 mm |
| μήκος σακούλας: | 80350mm |
Επαγγελματική μηχανή συσκευασίας κενού για κρέας, καρύδια και λαχανικά 10g-200g
| Ονομασία προϊόντος: | Υψηλής ταχύτητας προετοιμασμένη μηχανή κενού με περιστρεφόμενα κύπελλα |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη L80-180mm W50-120mm |
Πλήρως αυτόματη ζύγιση και ποσοτική συσκευασία
| Πεδίο μέτρησης: | 50-500g |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | Δύναμη εκμετάλλευσης |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 15-20 σακούλες/λεπτο |
Ηλεκτρική αυτόματη μηχανή διανομής με άμεση φόρτιση για τη συσκευασία σκόνης και ταινιών
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρικές συσκευασίες |
|---|---|
| Πεδίο: | 10g-500g (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
| Ταχύτητα: | 8-16 σακούλες/min (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
Μηχανή συσκευασίας σάκετ καρύδας / φρούτων
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας ρυζιού VFFS |
|---|---|
| Πλάτος φιλμ: | 250-Μέγ.420 χλστ |
| Μήκος τσάντας: | 80-350mm |
Πολυ τσάντα μηχανών συσκευασίας φρούτων και λαχανικών 100-230/λ.
| Όνομα: | Μηχάνημα συσκευασίας τύπου μαξιλαριού 350 Χ |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | μεμβράνη κύλισης, πλαστικοποιημένη μεμβράνη και ρολό από πλαστικοποιημένο χαρτί με θερμοσφράγιση |
| ταχύτητα συσκευασίας: | 100-230 τσάντα/λ. |
Μηχανή πλήρωσης ασηπτικών κουτιών με χωρητικότητα συσκευασίας φ26-φ36 φ/h Μεγέθος καπάκι και κατανάλωση αέρα 3m3/min
| Ελεγχος: | PLC |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 380V/50HZ ή προσαρμοσμένο |
| Μηχανή: | SUS304 |

