Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display bag packing machine ] αγώνας 83 προϊόντα.
Πολυλειτουργικό συσκευαστήριο κάθετου τύπου για γάλα σε σκόνη καφέ σε σκόνη αλεύρι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Πλήρως αυτόματη συσκευασία λαχανικών Flow Pack Μηχανή οριζόντιου τύπου μαξιλαροσακούλης
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας λαχανικών τύπου μαξιλαριού |
|---|---|
| μήκος σακούλας: | Απεριόριστο |
| πλάτος της ταινίας: | < 600 mm |
Εναρμονισμένη συσκευή συσκευασίας σπόρων
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Πολυλειτουργικό κάθετο τύπου μηχανή συσκευασίας για την ανάμειξη φαρμάκων τσαγιού
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100 g ((5-100 ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-100mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Πολυλειτουργικό κάθετο τύπου συσκευαστή κόκκων για σοκολάτα φασόλια καρύδια σνακ
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-180 mm (W) 30-140 mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Μηχανή συσκευασίας σωματιδίων ρυζιού σε σκόνη
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρικές συσκευασίες |
|---|---|
| Πεδίο: | 10g-500g (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
| Ταχύτητα: | 8-16 σακούλες/min (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
Στεκόμενοι σάκοι κόκκοι φιστίκια Doypack συσκευασίες πλήρωσης για την κατανάλωση αερίου 0,8Mpa 0,3m3/min
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών σάλτσες κάθετος τύπος για σαλάτα σάλτσα παγωτό πακέτο σιλικόνιο λάδι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Βιότοπος τύπου μεταφορέα Hopper συσκευασία μηχανή Πολυλειτουργία για καρύδια Καραμέλες Snacks
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Αυτόματη συσκευή συσκευασίας σκόνης για τρόφιμα
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |

