Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display bag packing machine ] αγώνας 83 προϊόντα.
Ξηρά υγρή 4mm διπλής χρήσης κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων για τα τρόφιμα
| Όνομα: | Ξηρός-υγρή διπλής χρήσης μηχανή συσκευασίας σφραγίδων κενής συσκευασίας κενή για τα εμπορικά μικρά τ |
|---|---|
| Υλικό: | ABS |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Μικρή κάθετη Popcorn VFFS κάδων αλυσίδων μηχανή συσκευασίας με ημι αυτόματο αζώτου
| όνομα: | Ημιαυτόματη μικρή κάθετη Popcorn κάδων αλυσίδων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Τοποθετημένη σε στρώματα PE κυλώντας ταινία OPP/CPP OPP/CE PET/PE NILO/PE |
| Δύναμη: | 220V 50/60HZ 2KW |
Μηχανή πολλαπλής συσκευασίας από ανοξείδωτο χάλυβα για ταχεία και αποτελεσματική ταχύτητα συσκευασίας 90-100 σακούλες/λεπτο
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
2.0 KW Υψηλής Ταχύτητας 304 Ατσάλινο Μηχανικό Γεμίσματος Τσαγιέρας για Τριπλευρά Σφραγισμένα Σάκκα
| Δυναμικότητα: | 110±5σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 6 cm3 |
| Μέγεθος σακούλας τσαγιού (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
Ορυκτή/καθαρή γεμίζοντας σφράγιση τσαντών σακουλών σακουλιών μηχανών συσκευασίας πόσιμου νερού πολυ
| Υλικό τσαντών: | PE ή νάυλον, τοποθετημένο σε στρώματα BOPP LDPE, διάφορες προσχηματισμένες μορφές τσάντες |
|---|---|
| Όνομα: | η σακούλα ραβδιών γεμίζει και σφραγίζει τη μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό Packaing: | Οι τσάντες επέκτασης, τσάντες πληθωρισμού, τσάντες γάλακτος φραγμών, τσάντες γιαουρτιού φραγμών, προ |
1-12 αυτόματη μηχανή συσκευασίας μηχανών συσκευασίας κόκκων φασολιών ρυζιού κλ VFFS
| Όνομα: | Μηχανή συσκευασίας VFFS 304SS με πολυ-επικεφαλής Weigher για τα σιτάρια και τα προϊόντα τσιπ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού 304 από ανοξείδωτο χάλυβα Εικονική οθόνη χειρισμού Πίνακας λειτουργίας TBPM-15
| Ακρίβεια συσκευασίας: | ±0,15g |
|---|---|
| Δομή μηχανής: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
| Δύναμη: | 2.5KW |
Μηχανή συσκευασίας αλεύρων ηλεκτρικής ενέργειας τριών φάσεων 380V/60Hz 90 - 100 σακούλες/min
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
| μέγεθος: | 2800*1550*1750mm |
Μηχανή συσκευασίας ημιαυτόματης ειδικής μορφής σακούλας με ανελκυστήρα μπολ και χειροκίνητη κοπή
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
Μηχανή συσκευασίας αλεύρων με έλεγχο PLC W30 - 110mm Μέγεθος συσκευασίας
| Υλικό συσκευασίας: | Έγγραφο/πλαστικό |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Μονάδα συσκευασίας: | 0.040.08mm |

