Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display bag packing machine ] αγώνας 83 προϊόντα.
Πολυλειτουργική πλήρως αυτόματη υψηλής ταχύτητας κάθετη συσκευασία σακουλών με 500W / 800W
| Χρώμα: | Customed |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Αυτοματοποιημένη Πολυδιάστατη Μηχανή Συσκευής Τσακίων με Ρυθμιστή Τετάρτη και Πίεση Αέρα 0,4-0,6Mpa
| Χρώμα: | Customed |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 3500kg |
| Τετάρτη: | 220V 50-60Hz |
30 - 60bags/Min συσκευασία σακούλας με σύστημα οθόνης αφής 220V /5 0Hz ισχύς
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Τύπος: | Αυτόματος |
DXDW120 304 από ανοξείδωτο χάλυβα πλήρης αυτόματη συσκευασία σακούλας τσαγιού μηχανή 180mm οθόνη αφής πίνακα χειρισμού
| Ταχύτητα μηχανής: | Μέγιστο 120 σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος σακούλας φίλτρου: | 10 cm3 |
| Μέγεθος φάκελου: | 70 mm ((L) × 80 mm ((W) |
Βερτικάλια Τριγωνική Μηχανή Συσκευής Σάκων Πολλαπλής Λειτουργίας Για Φιστίκια Φιστίκια Μελονόσπορα
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (H):80-140mm (W):60-110mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιέρας DXDC50B 3 πλευρικές σφραγιστικές σακούλες με χωρητικότητα πλήρωσης 50 σακουλών/λεπτο
| Δυνατότητα πλήρωσης: | 50 σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 5·40 cm3 |
| Δυνατότητα τσαγιέρας: | Μέχρι 1,5g~10g |
Συστήματα οθόνης αφής Πολλαπλής χρήσης Μηχανή συσκευασίας
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
Πλήρως αυτόματη συσκευή συσκευασίας εσωτερικών και εξωτερικών σακουλιών καφέ με σταγόνα Μη υφαντική συσκευή σφράγισης σκόνης καφέ
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας σακούλας καφέ (εσωτερική και εξωτερική) |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 5-10g ((15-33ml) |
| Μέγεθος εσωτερικής τσάντας: | (L):70-74mm (W):90mm |
Μηχανή συσκευασίας με πολλαπλή οθόνη αφής PLC 220V 50 - 60Hz και πίεση αέρα 0,4 - 0,6Mpa
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
| Χρώμα: | Customed |
Πλήρως αυτόματο συσκευαστήριο ζύγισης
| Ζυγίστε: | 3500kg |
|---|---|
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
| Ονομασία του προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |

