Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display bag packing machine ] αγώνας 83 προϊόντα.
Εικονική οθόνη Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή υψηλής απόδοσης 500W / 800W
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
Μηχανή συσκευασίας σακουλών 500W / 800W με οθόνη αφής για βελτιωμένη συσκευασία
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Χρώμα: | Customed |
Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών χρήσεων με οθόνη αφής με κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού με χωρητικότητα πλήρωσης 2-50G και πίνακα ελέγχου με οθόνη αφής
| Δυναμικότητα: | 110±5σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 6 cm3 |
| Μέγεθος σακούλας τσαγιού (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας αλευριού με σύστημα ελέγχου PLC πάχος 0,04 - 0,08 mm
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Έγγραφο/πλαστικό |
| Μονάδα συσκευασίας: | 0.040.08mm |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας πολλαπλών συσκευασιών PLC με οθόνη αφής
| σύστημα επίδειξης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
Μηχανή συσκευασίας σακουλών τσαγιού διπλού θαλάμου DXDC10 για συσκευασία τσαγιού και κόκκων
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας σακουλών τσαγιού διπλού θαλάμου |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 120±10 ((σακούλες/min) |
| Βαθμός ακρίβειας: | ± 5% |
DXDC15G Μηχανή συσκευασίας σακουλών τσαγιού από ανοξείδωτο χάλυβα 105±5σακουλάκια/μίν AC 380V/220V 304 ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία: | Μηχανή συσκευασίας σακούλας τσαγιού |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 105±5σακούλες/min |
| πλάτος χαρτιού φίλτρου: | 125 mm (επιλογή 140 mm) |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού από ανοξείδωτο χάλυβα με τρείς πλευρές
| Βασικό όνομα: | Μηχανή συσκευασίας τσαγιού |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | Μέγιστο 105±5 σακούλες/min |
| πλάτος χαρτιού φίλτρου: | 125 mm ή 140 mm |
Μηχανή συσκευασίας σακούλας με οθόνη αφής με μέγεθος συσκευασίας W30-110mm
| Μονάδα συσκευασίας: | 0.040.08mm |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 2.2KW |
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |

