Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display bag packing machine ] αγώνας 83 προϊόντα.
Οριζόντια πολυ συσκευασίας λαχανικά πακέτων ροής μηχανών τυλίγοντας
| Όνομα: | Μηχάνημα συσκευασίας τύπου μαξιλαριού 600 |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | μεμβράνη κύλισης, πλαστικοποιημένη μεμβράνη και ρολό από πλαστικοποιημένο χαρτί με θερμοσφράγιση |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 100-230 σακούλα/λεπτό |
Μηχανή συσκευασίας αλευριού με ρυθμιστή πίεσης αέρα
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 2500kg |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) 4,5KW |
Πλήρως αυτόματη συσκευασία σωματιδίων σε σκόνη Μηχανή συσκευασίας τροφίμων
| Πεδίο μέτρησης: | 20-1000 ml |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L):40-250mm (W):40-200mm |
| Ταχύτητα: | 10-30 σακούλες/δευτερόλεπτο |
Πολυσύνθετη Weigher πλήρωσης κόκκων κάθετη σφραγίζοντας πολυ επικεφαλής μηχανή
| όνομα: | Κοκκώδης πολυ επικεφαλής weigher |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | Νάυλον τσάντες, πλαστικές τσάντες, τσάντες εγγράφου, κ.λπ. |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Φορητή κενή σφραγίζοντας μηχανή 270mm Dropshipping 400mmhg
| Όνομα: | Sealer τροφίμων Dropshipping κενή μηχανών μηχανή συσκευασίας σφραγίδων εγχώριων τροφίμων κενή |
|---|---|
| Υλικό: | ABS |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
4 δευτερεύουσα μηχανή συσκευασίας σφραγίδων για τη Pharyngeal προστατευτική ενδυμασία απομόνωσης πατσαβουρών
| Όνομα: | εκτατή μηχανή συσκευασίας ταινιών |
|---|---|
| τύπος: | πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 1950x1200x1900mm |
Μεγάλη ταχύτητα πλήρως αυτόματη συσκευαστή συσκευασίας GZB-Z60 για επανασυσκευασμένα αλουμινίου πλαστικών φουσκάλων
| Τύπος: | GZB-Z60 |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 30-100 σακούλες/δευτερόλεπτο (ανάλογα με τα υλικά συσκευασίας) |
| Μέγεθος συσκευασίας: | L80-180mm,W30-110mm,H5-35mm ((Σχεδιασμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις των χρηστών) |
Μηχανή συσκευασίας αυτοματοποιημένης συσκευασίας για σκόνη μπαχαρικών, σκόνη καφέ από κόκκους
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας Doypack |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 10-28 σακούλες/min |
| Μέγεθος της τσάντας: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας πολλαπλών υλικών για τη μέτρηση χωριστά των αναγκών μείγματος υλικών
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών υλών |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 1-20g ((3-100 ml) |
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm (W) 30-140mm |
Πλήρως αυτόματο συσκευαστήριο βαρώντας σάκους μεγάλων κόκκων 500W / 800W
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 3500kg |
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |

