Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display bag packing machine ] αγώνας 83 προϊόντα.
Οριζόντια συσκευασία χυμού σε σκόνη Πολυλειτουργική συσκευασία χυμού κάθετος τύπος
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Βερτικάλιος τύπος Πολυλειτουργικό συσκευαστήριο για υγρό χυμό σαμπουάν ελαιόλαδο κέτσαπ
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Πολυλειτουργία Μετρών Τραπέζι συσκευασία Μηχανή κάθετο Τύπος Για το ιχθυέλαιο χάπια γλυκά
| Πεδίο μέτρησης: | Υπολογίζεται από ποσότητα |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Μηχανή υψηλής ταχύτητας συσκευασίας κόκκων κάθετη πολυλειτουργία για σπόρους καραμέλας πεπόνι φιστίκια αλάτι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-180mm (W) 20-75mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 80-130 σακούλες/min |
YP65 Πολυλειτουργική συσκευασία σάλτσες κάθετος τύπου σαλάτα σάλτσα παγωτό πακέτο σιλικόνιο λάδι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
500g πνευματικό σακούλι 304 μελιού μηχανών συσκευασίας VFFS ανοξείδωτο
| Όνομα: | Η προσαρμοσμένη κάθετη μορφή γεμίζει τα συσκευάζοντας μηχανήματα σιταριού σακουλών σφραγίδων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Μηχανή συσκευασίας 10kg 50kg
| Όνομα: | Μηχανήματα συσκευασίας σε κόκκους |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Νάιλον σακούλες, πλαστικές σακούλες, χάρτινες σακούλες κ.λπ. |
| Οδηγούμενος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Μηχανή συσκευασίας φακέλου μοντέλου DXD05CW180 5 σακούλες
| Αποδόσεις: | Μέγιστο 50 σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγεθος του φάκελου: | (85mm × 80mm) (Επιλογή) (105mm × 100m) (Επιλογή) (95mm × 90mm) (Κανονική διάσταση) |
| Παραγωγή σε ομάδα: | 5 τσάντες |
Ειδική μηχανή συσκευασίας τσαντών πολυ για την κενή χτυπώντας ισοπέδωση 80bags/Min
| Όνομα: | Ειδική μηχανή συσκευασίας για το κενό που χτυπά και που ισοπεδώνει της τσάντα-πολυ μηχανής συσκευασί |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80bags/min |
| Πλάτος: | 100200mm |
2 παρόδων PLC 220L πολυ συσκευασίας σάλτσα 220mm κολλών σακουλιών μηχανών υγρή
| Όνομα: | 2 πολυ υγρό σακουλιών μηχανών συσκευασίας παρόδων και μηχανή συσκευασίας σάλτσας κολλών |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |

